Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: None
pl: Brak

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Max Height
pl: Maks. wysokość

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Master
pl: Główny
