Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: None
uk: Немає

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Max Height
uk: Макс. висота

en: Offset
uk: Зміщення

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Master
uk: Головне
