Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.7) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Bottom
fa: پایین

en: ,
fa: ،

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Offset
fa: جابجایی

en: Opacity
fa: مبهمیت

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Master
fa: مدیر
