Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.7) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Master
ro: Expert
