Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.8) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Offset
hu: Eltolás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Master
hu: Mester

en: Animation Type
hu: Animáció típusa
