Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.8) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: None
id: Tiada

en: Top
id: Atas

en: Views
id: View

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -
