Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.8) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Top
it: In cima

en: Views
it: Viste

en: Bottom
it: In fondo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Offset
it: Scostamento

en: Opacity
it: Opacità

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
