Views Tabs - Views Vanilla JavaScript Tabs (VVJT) (1.0.8) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
