Wadokai Theme (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Address
cy: Cyfeiriad
