Wadokai Theme (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Address
eu: Helbidea

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
