Wadokai Theme (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki
