Wadokai Theme (1.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: core
hu: alaprendszer

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Address
hu: Cím

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Contact email
hu: Kapcsolattartó e-mail címe

en: Clients
hu: Ügyfelek

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü
