Wadokai Theme (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: core
id: inti

en: Page title
id: Judul halaman

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Address
id: Alamat

en: Services
id: Layanan

en: Contact email
id: Email kontak

en: Clients
id: Klien

en: Primary menu
id: Menu utama
