Wadokai Theme (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
