Wadokai Theme (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин
