Wadokai Theme (1.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Address
nl: Adres

en: Services
nl: Diensten

en: Contact email
nl: Contact e-mail

en: Clients
nl: Afnemers

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Top menu
nl: Menu (boven)

en: Primary menu
nl: Primair menu
