Wadokai Theme (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Address
nn: Adresse

en: Highlighted
nn: Utheva
