Wadokai Theme (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Address
pl: Adres

en: Services
pl: Serwisy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Top menu
pl: Górne menu

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Google map
pl: Mapa Google'a
