Wadokai Theme (1.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: core
sv: kärna

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Address
sv: Adress

en: Services
sv: Tjänster

en: Clients
sv: Klienter

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Primary menu
sv: Primär meny
