Wadokai Theme (1.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: core
fr: cœur ( core )

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Address
fr: Adresse

en: Contact email
fr: L'adresse de courriel de contact

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Top menu
fr: Menu du haut

en: Primary menu
fr: Menu principal
