Wadokai Theme (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु
