Wadokai Theme (1.0.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: core
af: kern

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf
