Wadokai Theme (1.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Address
bg: Адрес

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Clients
bg: Клиенти
