Wadokai Theme (1.0.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
