Wadokai Theme (1.0.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Address
ca: Adreça

en: Services
ca: Serveis

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
