Wadokai Theme (1.0.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: core
cs: jádro

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Address
cs: Adresa

en: Services
cs: Služby

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
