Wadokai Theme (1.0.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Address
da: Adresse

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Clients
da: Klienter

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
