Wadokai Theme (1.0.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
