Wadokai Theme (1.0.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Content
et: Sisu

en: core
et: tuum

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Address
et: Aadress

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
