Wadokai Theme (1.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: core
gl: núcleo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Address
gl: Enderezo

en: Services
gl: Servizos

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
