Wadokai Theme (1.0.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Address
he: כתובת

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
