Wadokai Theme (1.0.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: core
hi: कोर

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Address
hi: पता

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
