Wadokai Theme (1.0.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: core
hr: jezgra

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Address
hr: Adresa

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Highlighted
hr: Istaknuto
