Wadokai Theme (1.0.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Address
it: Indirizzo

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
