Wadokai Theme (1.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
