Wadokai Theme (1.0.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: core
ru: ядро

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Address
ru: Адрес

en: Services
ru: Службы

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Contact email
ru: Контактный email

en: Clients
ru: Клиенты

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
