Wadokai Theme (1.0.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Contact email
sr: Контакт е-мејл

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
