Wadokai Theme (1.0.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: core
uk: ядро

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Address
uk: Адреса

en: Services
uk: Служби

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Contact email
uk: Контактна електронна адреса

en: Clients
uk: Клієнти

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
