Wadokai Theme (1.0.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Highlighted
vi: Nổi bật
