Wadokai Theme (1.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Address
ar: العنوان

en: Highlighted
ar: مبرز
