Wadokai Theme (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Highlighted
be: Выдзелены
