Wadokai Theme (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Address
fa: نشانی

en: Clients
fa: مشتریان

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
