Wadokai Theme (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Address
fi: Osoite

en: Services
fi: Palvelut

en: Contact email
fi: Yhteyssähköposti

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko
