Wadokai Theme (1.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
