Wadokai Theme (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: core
is: kjarni

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Address
is: Heimilisfang

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
