Wadokai Theme (1.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Address
ja: 住所

en: Services
ja: サービス

en: Contact email
ja: 連絡先メールアドレス

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー
