Wadokai Theme (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі
