Wadokai Theme (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست
