Wadokai Theme (1.0.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: core
lt: branduolys

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Address
lt: Adresas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
