Wadokai Theme (1.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: core
oc: còr

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Address
oc: Adreça

en: Services
oc: Servicis

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
